Öğrencilere Karne Sevinçlerini Belediye Eş Başkanları İle Paylaştı

0
644 kez

 

Bu gün sona eren 2014-2015 eğitim-öğretim yıllı sonunda karne heyecanı yaşayan öğrenciler karnelerini aldıktan sonra Siirt belediyeni ziyaret ederek karne sevinçlerini, Siirt eş bakanları ile paylaştı.

Bu gün sona eren 2014-2015 eğitim-öğretim yıllı Türkiye genelinde Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki 17 milyon 559 bin 989 öğrenci karne alarak 3 ay sürecek yaz tatiline girerken, Siirt bulunan Hürriyet Ortaokulu 7’inci sınıf öğrencileri karnelerini aldıktan sonra Siirt belediyesini ziyaret ederek, karne sevinçlerini Siirt Belediye Eş Başkanı Tuncer Bakırhan ve belediye meclis üyeleri ile paylaştı.

 

Aldıkları karne ve çeşitli başarı belgeleri ile birlikte Siirt belediyesini ziyaret eden öğrenciler, Siirt Belediye Eş Başkanı Tuncer Bakırhan ve belediye meclis üyeleri tarafından eş başkanlık makamında karşılandı. Ziyarette öğrenciler aldıkları karneleri ve başarı belgelerini Belediye Eş Başkanı Tuncer Bakırhan ile paylaşıp bir süre sohbet etti. Ziyaret sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler veren Siirt Belediye Eş Başkanı Tuncer Bakırhan ve meclis üyeleri öğrencilere başarılar dileyerek, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

siirt-belediyesi-karne-hurriyet-ogrenci siirt-belediyesi-karne-hurriyet-ogrenci1 siirt-belediyesi-karne-hurriyet-ogrenci3 siirt-belediyesi-karne-hurriyet-ogrenci4 siirt-belediyesi-karne-hurriyet-ogrenci5 siirt-belediyesi-karne-hurriyet-ogrenci6

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER