Star Gazetesinden Bu Kadar da Olmaz Dedirten Manşet

3
1.900 kez

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partinin eş başkanlığını paylaştığı Figen Yüksekdağ hakkında “susturun şu şirreti” başlıklı haber yapan Star Gazetesine çok sert tepki gösterdi.

Demirtaş twitter hesabından yaptığı açıklamayla “Star gazetesinin Eş Başkanımız Figen hanım için attığı çirkin manşeti kınıyorum. Havuz Medyası olarak Figen hanım ve diğer HDP’li vekiller yerine IŞİD’in barbar tecavüzcü halifesini mecliste görmeyi hayal ettiğinizi biliyoruz. Ama bu “rüyanız” kabus olmaya devam edecek” dedi.

Ethem Sancak’ın sahibi olduğu Star Gazetesi, HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ’ın IŞİD-Türkiye ilişkilerini eleştirmesi üzerine “susturun şu şirreti” başlığıyla Yüksekdağ’ı hedef göstermişti.

 

demirtas-tan-star-gazetesine-manset-tepkisi-siirttenote star-gazetesi

3 YORUMLAR

  1. etem sancakta şeref varmı diye sorsanız….. ben yoktur derim….. para için anasını karısını kızını oğlunu babasını ve bütün ailesini feda eden birinden şeref bekliyemezsin

  2. ethem efendi sen 40 defa değil 444 defa nil nehrinden yıkansan gene pis sin gene mikropsun… önce haram yemekten vazgeç. önce elindeki çocuk kanını temizle kirli mahlukat. kürtçeden çok güzel bir atasözü var senin gibiler için “Rih dirêjei dil kirêje.”

CEVAP VER