MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ TEHDİT EDEN İL BAŞKANINI AÇIKLIYORUZ!

3
1.722 kez

Bugünlerde MEB kamuoyunun gündeminden düşmüyor. İşte yeni bir skandal haberi! Haberi; noktasına, virgülüne dokunmadan yayınlıyoruz. Takdirde, değerlendirmede siz değerli okuyucularımızın, muhakkak olan bir şey var ki o da ülkemizin eğitim sisteminin bu şekilde işlemeyeceği…

 

Geçtiğimiz hafta Vali ve Milli EğitimMüdürünü tehdit ettiğini iddia ettiğimiz İl Başkanını açıklıyoruz. Bütün okullara atanan yeni müdürlerin ve hangi müdürün hangi okula atanacağını kendisinin haberi olmadan atama yapılamayacağını iddia eden il başkanı, baskılarını o kadar ileri götürüyor ki çekinmeden cep telefonundan milli eğitim müdürü ve atanan müdüre kısa mesaj atma cüretini gösterebiliyor. Geçtiğimiz hafta yaptığımız haberden sonra onlarca mailden sadece birkaç tanesini yayınlıyoruz. Takdir okuyucularımızındır. O İl Başkanı; Burdur AK Parti İl Başkanı Sayın Av. Ömer Bütüner’dir.

Valilik ve İl Özel İdare ile ilgili dokümanı daha sonra yayınlayacağız.
skandal1 skandal3


Gelen mailden bir tanesi (Noktasına virgülüne dokunmadık): Aynı il başkanı, İl Genel meclisi üyeleri ile grup toplantısı yaparak yol şube müdürü hakkında soruşturma açılsin mi açılmasin mi diye oylama yapmış. Şimdide il genel meclis üyeleri aracılığı ile Valiliğe baskısı yapacak. Ama seçim döneminde Muhtar döven il genel meclis üyesine soruşturma açılmadı.

Kaynak: www.bakayrinti.com
Kaynak Linki: http://www.bakayrinti.com/haber-milli-egitim-mudurunu-tehdit-eden-il-baskanInI-acIklIyoruz-11757.html

 

3 YORUMLAR

  1. Siirt’ten Öte Haber Kültür sitesinin sadece Siirt’teki haberleri yayınlama gibi bir kaidesi yok. Eğer siteyi takip eden biri olsaydınız zaten bu ifadeyi kullanmazdınız.Biz Türkiye hatta dünyada meydana gelen haber değeri taşıyan bir konuyu gündeme taşıdığımızda bunun sakıncası mı var yoksa yasal mı değil?
    Bu arada haberi okuyan Hüsamettin Bey olayın Burdur’da geçtiğini anlamamışsa bundan siirttenote.com sorumlu değildir.

  2. Ulubatlı,

    İşin içyüzünü madem biliyorsun neden yazmıyorsun, siz anlatın da biz kılıflarınızının ne olduğunu öğrenelim.Nasıl olsa sizde kılıf çok..

  3. Ayıptır. Habercilik yapacaksanız adam gibi yapın bu olayın bu hale nasıl geldiğini de yazın. Her olayın mutlaka bi öncesi var. İşinize gelecek bölümü alıp servis etmek hiçbir hukuka sigmiyor insanlık dışı. Tabu bu yorumu yayinlamazsiniz ama yine de en azından siz okuyacaksiniz

CEVAP VER