Video: SES SİİRT Şubesi’nden Facebook Soruşturmasına Sert Tepki

5
1.889 kez

SES SİİRT Şubesi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ndeki mobbing uygulamarına karşı KESK’li üyeler ile birlikte müdürlük önünde açıklama yaptılar. Basın açıklaması öncesinde ise Siirt Valisi’nin kesin emri var denilerek açıklamanın tabelanın görünmeyeceği bir noktada yapılması istendi. Bu talep polis ile kitle arasında kısa süreli gerginliğe neden oldu.

 

SES SİİRT Şubesi Eşbaşkanları Mehmet ALANÇ  ve Dilan KARAYEL KOÇAK valinin bu keyfi tutumunu kınayarak asıl konuya geçtiler. Kurum müdürünün sendika üyeleri üzerindeki baskısı ve bir üyeye facebook paylaşımı dolayısıyla soruşturma açılması kınandı. İşte o görüntüler:

 

7 9 11
siirttenöte

5 YORUMLAR

  1. o müdür o koltuğa nasıl geldi ise öyle inecektir. bu tür davranışlara baş vuran edepsiz müdürlere. kıç yalayarak uçan hindinin sonu ancak düşeceği inek pisliği olur 🙂

  2. Bu demokratik davranıştan dolayı sendikayı tebrik ediyorum, üyelerinin haklarını yasal yollardan savunmaları takdire şayan, insanların kurum içersindeki verimlilikleri esas alınmalı…sahip olunan fikirleri ve düşünceleri hangi güç değiştirebilir ki?

CEVAP VER