TSK uçakları Medya Savunma Alanları’nı bombaladı

2
1.529 kez

TSK ait savaş uçakları Medya Savunma Alanları’na bağlı gerilla alanlarını bombaladı.
Türk devletine ait savaş uçaklarının saat 22:55 sularında Medya Savunma Alanları’na bağlı Zap, Metina, Gare, Haftanin ve Avaşin bölgesini bombaladığı bildirildi.
Bölgedeki muhabirimiz bombardımanın bütün sadece Zap’la sınırlı olmadığını, Zap ile birlikte Medya Savunma Alanları’na bağlı Gare, Haftanin, Metina ve Avaşin alanlarının da savaş uçakları tarafından bombalandığını bildirdi. Bombardımanın sonuçlarına ilişkin herhangi bir bilgi alınamazken, bölgedeki savaş uçağı hareketliliği ve bombardımanın halen devam ettiği kaydedildi.

 

Kaynak:Rojnews

2 YORUMLAR

  1. Yukseovahaber.com kapatılmış, bende buraya geldim. Neyseki siz hala aciksiniz:)) Savaş gerçekten hiç de iyi bişey değil. Sonuç beli aslinda. Onlarca, yüzlerce insan ölecek, ama sonunda yine “gel barış yapalım”, diyecekler. Yazık oldu, ortadoğu yaniyorken AKP bunu yapmayacaktı. Çok fena şeyler olacağını hissediyorum

  2. Kına yaksınlar halkın düşmanları biri kalelol inşa etti biri dağa adam sayısını arttırdı biri operasyon yaptı biri yol kesti belediyelerde mahkeme kurdu. Bu iki grup bu halkın düşmanıdır katildirler.Asla barış istemeyecekler bunu görmemek için ancak ideolojisini ilah edinmiş beyinsizler olmak gerek!

CEVAP VER