Siirt’te Çatışma 2 polis yaralı

7
5.942 kez

Siirt’in Barış Mahallesi’nde bulunan Çakmak Polis Lojmanları’nın nöbet kulübesine bugün saat 19.45 sıralarında PKK’liler tarafından uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Saldırıda açılan ilk ateşte 2 polis yaralanırken, diğer polisler PKK’lilere karşılık verdi.

Çıkan çatışmanın ardından PKK’liler kaçtı. Yaralı polisler Siirt Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.çatışmadan sonra kentte geniş çaplı operasyonlar sürüyor.

Kaynak:CUMHURİYET

7 YORUMLAR

  1. Ya ne barış Mah….orası kaçak elektrik kacak şu cenneti siirtin roka tere maydanoz ihtiyacı sulanan kaçak şu ile sağlanıyor….yaaaa 12yildir herkes rahatı…..birileri hariç kandan besleneneler…artık iç savaşa doğru gidiyoruz….gözümuz aydın….Milyonlarca insan ölecek….bi o kadar göç edip Türk tarafina geçecek…Türk tarafina diyorum çünkü Kürdün Türkten başka dostu yok ta ondan…İran almaz…Barzani kapıları kapatır
    …Araplar zaten kalles….Avrupanın çok ta umurunvanı sanki
    …..haydi alın size aşiti alım size barış ve alın size 80 vekilli ile barışı geçen HDP.
    …..

  2. Arkadaşlar ırkçı beyaz siirtlilere bu savaşta gün doğdu. Ozellikle yavş.. Eyonun sitesi üzerinden provakatörlüğü ve hakaret etmeyi abarttilar. İyice azıttılar. Çok Dikkat edin, kürtlere olan nefretlerini korkularından gizleyip arkamızdan her türlü muhbirciligi ve ajanlığı yapıyorlar. Kardeşçe yaşayalım dedijce onlar bize ihanet etmeye devam ediyor.ermenilerle, yahudilerle yaşasaydık onlar bunu yapmazdı bize. Tabiki demokrat ve aydın siirtlileri bu genellemeden ayrı tutuyorum. Onlar da olmasa!!

CEVAP VER