Fuat Avni yazdı polis medyayı bastı

1
660 kez

Twitter fenomeni Fuatavni’nin medyaya operasyon olacağını duyurmasının ardından bu sabah Koza ipek Grubuna polis baskın düzenledi.

Fuatavni yazdıklarında OperasyonunKoza İpek Grubu ve Aydın Doğan Grubuna olacağını belirtmişti. Fuatavni’nin yazdıkları medyada büyük yankı uyandırmıştı. Avni’nin bu iddiaları “Sırada Doğan mı var” sorusunu akıllara getirdi.

CELAL ÜLGEN: SIRA DİĞER MEDYAYA DA GELİR

 

Avukat Celal Ülgen bugün yaptığı bir açıklamada, “medyaya operasyon sadece bununla kalmaz. Böyle giderse diğer medya kuruluşlarına da sıra gelir. Bir anda olmaz” dedi.
Fuatavni ise bunları yazmıştı:

MEDYAYA OPEASYON

Fuatavni operasyon planlarının yapıldığını iddia ederek bu mesajı paylaşmıştı:

“Medya ayağındaysa Aydın Doğan ve Akın İpek’e operasyonun eli kulağında. Mal varlıklarına el koymayı planlıyorlar.”

Fuat Avni şu ifadeleri kullanmıştı: 

 1. Medya ayağındaysa Aydın Doğan ve Akın İpek’e operasyonun eli kulağında. Mal varlıklarına el koymayı planlıyorlar.
 2. ‘Şimdilik cepheyi genişletmeyelim’ diyerek Koç grubunu sıralamanın gerisine attılar.
 3. HDP’ye finansman üzerinden Boyner grubu ve PKK’yi destek iddiasıyla da Osman Kavala listede yer alıyor.

9.PKK ve DHKP-C üzerinden Doğan’a, ‘Gezi’ye finansörlük’ üzerinden Eczacıbaşı ve eski TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz’a operasyon planlanıyor

 1. Gezi’ye destek verenler, sözde ‘uluslararası lobilerle iş tutanlar’ ve teröre destek olanlar diye dosyayı tasniflemişler.
 2. MİT, Doğan, Kavala, Koç ve İpek hakkında şirket verileri, kişisel veriler ve aile fertleriyle ilgili kumpas dosyaları hazırladı.
 3. Operasyon yapılacak sermaye grupları, ‘Bunlar uluslararası güçlerin sermaye ayağını oluşturuyordu’ iftirasıyla haberleştirilecek.
 4. ‘Bizi istemeyen bazı sermaye grupları, dış güçlerle birlikte ‘Kaos lobisi’ ‘Kriz lobisi’ kurdular ve krizi başlattılar’ diyecekler.
 5. Ekonomik krizi durduramayacaklarını bildiklerinden krize günah keçisi bulma gayretindeler.
 6. Medya Operasyonu, iş çevresini kapsayacak şekilde revize edildi. Operasyon’un bir ayağında sermaye diğer ayağında medya var.
 7. Y…., muhalif medyayı susturamazsa, terör üzerinden hedeflediği oy artışını sağlayamayacağını anladı.
 8. Y…., 1 Kasım’dan da koalisyon çıkacağını gördü. Bütün muhalif sesleri kesmeyi kendisi için tek çıkış yolu görüyor

Kaynak:ROTAHABER.COM

1 YORUM

 1. İnşallah sırada doğan olsun yıllardır türklerin kürtlerin müslümanların kanını emdiler israile yardım ettiler sıra onlara gelirse çokmu üzüleceksiniz üzülmeyin üzülmeyin bu adam geçmişte bir başbakanı pijamayla karşılamış yani o derece saygısız o derece utanmaz bir kişi bundan dolayı inşallah sıra ona ve onun gibi vatan hainliği yapanlara gelsin

CEVAP VER