Siirt AKP’ye Başvurusu Kesinleşen Aday Adayları

6
2.796 kez

Şuana kadar Siirt AKP’ye Milletvekili  Aday Adayı Başvurusu Kesinleşenler:

1. Fatih Sevgili
2. Yasin Aktay
3. Mehmet Adnan Efe
4. Osman Ören
5. Murat Bülbül
6. Ali İlbaş
7. Fevzi Sevgili
8. Lokman Özcan
9. Afif Demirkıran
10. Fuat Özgür Çalapkulu
11. Kasim Keremullah Ceylan
12. Bekir Sıtkı Batur
13. Mehmet Zakir Tuna
14. Esin Göncü Özşahin

siirtnews

6 YORUMLAR

  1. Yahu bazılarında zerre kadar utanma, arlanma yok. Mesela osman sağa sola diyormuşki, benim yüzümden AKParti siirtte oy kaybetti. Ben olsaydım enaz 2 vekil alırdık. Hatta 3 vekili bile zorlardık. Halbuki siirtteki deli elo bile biliyorki AKP nin siirtte kaybetmesinin en büyük sebebi osman ve yiyici, bozguncu, ırkçı ekibidir. Osman bütün resmi kurumlara parmak attı. Hepsini allak bullak etti.. Yetmedi siirtte arap- kürt gerginliğini had safhaya ulaştırdı, bir dönem daha seçilseydi Allah muhafaza arap kürt savası çıkacaktı. yetmedi saçma sapan ve hayali projelerle halkı aldatmaya kalktı. Yetmedi kardeşini, dostunu, ahbabini bi yerlere müdür yaptı, yetmedi siirti ileriye değil geriye götürdü. Osman! artık düş bu milletin yakasından. Allahaşkına sen kim vekillik kim. Seçilmem bile tesadüftü. Senden sadece muhtar olur. O da kooperatif mahallesine.

  2. AKP’nin sıralamasını Siirttenöte zaten yapmış.

    İlginçtir Olgaç ailesinden kimse aday olmamış mı?

    Zira imkansız bile olsa 2 aday şansı ancak garzan ve botan adayları ile ancak mümkün olabilir.

    Dolayısı ile 7 haziranda öfkelenen Kurtalanlıların ilgisini çekmek için Sevgili ailesi ile Botanlıların oyuna talip olmak için Olgaç ailesine ihtiyaç var. Araplar süküneti korumak için 3. sıraya alınmalı.

  3. Admin , Sayın Ali İlbaş’ın Aday Adaylığı başvurusu söz konusu değil haberi kaldırıp tekzip yayınlamazsanız mahkeme yoluna gideceğiz.

CEVAP VER