AKP’li Gündoğmuş Belediye Başkanı: HDP’ye oy veren alçaktır

3
624 kez

Antalya’nın Gündoğmuş ilçesinin belediye başkanı Mehmet Özeren, Cumhuriyet Meydanı’ndaki belediye pasajında asılı ışıklı panoda mesaj yayımladı. AK Partili Mehmet Özeren’in “Gündoğmuş’a Mehmet Özeren, iyi gelecek” ifadesiyle başlayan mesajı şöyle:

“Allah’ım memleketimize göz diken hainlere fırsat verme. Ahirete gönderdiğimiz asker ve polislerimizi ‘şehitlik’ rütbesiyle taçlandır. Yüreğimizi dağlayan şehit haberlerine vesile olan soysuzlara kahhar isminle muamele et. Askerimizi, polisimizi uğursuz pusulardan, kahpe mayınlardan muhafaza eyle.

Üstünlüğü ırkta gören bir zihniyeti de tasvip etmedim. 4 sene aralarında yaşayıp, ekmeğini yediğim, suyunu içtiğim Kürt halkını da hep din kardeşim diye bağrıma bastım. Ama iş değişti. Camide namaz kılıp sandıkta HDP’ye oy veren Kürt benim kardeşim olamaz. Kardeşlik yüce bir makamdır. Alçaktan kardeş olmaz. HDP’ye gönülsüz oy veren korkaktır. Gönüllü oy veren alçaktır. 1000 sene İslam’a bayraktarlık yapan bir millete silah çeken alçak oğlu alçaktır

Ey Müslüman Kürt halkı. Ya yine HDP’ye oy ver, düşmanım ol, alçak ol; ya karşı çık, yüreklerde bayrak ol. Ama unutma kardeşime ne kadar şefkatli isem, düşmanıma o kadar cebbarım. Türk milleti Rabbimin kafirlere karşı kılıcıdır. 1000 sene kardeşim oldun. İslam düşmanı mason uşaklarına uyup, düşmanım olma. Düşmanıma ne yaptığımı, kendileri güç yetiremeyince seni sahneye süren haçlı güruhuna sor. Karar hâlâ ümit kesmediğimiz Kürt milletinindir.”

Özeren, kendisine telefonla ulaşan DHA muhabirine, geçen hafta bir cenaze töreninde HDP’li olduğunu iddia ettiği bir grubun tatsızlık çıkardığını söyledi. Bunun üzerine bazı siyasi partilerin de kendisini ‘PKK sempatizanı’ gibi gösterdiğini belirten Özeren, söz konusu mesajı bu nedenle yayınladığını ifade etti. (DHA)

3 YORUMLAR

  1. senin olduğun partiden ne çıkacak o partide kimse ne yer alır ne oy verir.senin kendine hayrın yok bide kardeşlikten bahs ediyorsun.sen bide Müslümansın size uyarlanmış müslümanliğa gerçek Müslüman olmaz o Müslümanlıkta.

  2. bunlar bir de ırkçılıklarının içine dini karıştırmıyorlarmı, işte o zaman tam bir düzenbaz ve münafık oluyorlar. bunların inandığı dinle bize tebliğ edilen yüce islam dini arasında dünyalar kadar fark var. Rabbim bizi gerçekten iman edenlerden eyle, münafık ve dinsizlerden uzak tut.

  3. Bu insan müsveddesi, insan görünümlü mahlukat, seçilmiş kılıflı gözü kör zavallı militan alçaklığını kendi sözleriyle ifade etmiştir. Bu nankör, 4 yıl aralarında yaşadığı ekmeğini yediği suyunu içtiği o cömert halka kendi alçaklığıyla bir cevap vermiştir, karakterini ve zihniyetini ortaya koymuştur. Kürt Halkı bu zavallının karakterini bile bile ekmeğini suyunu esirgememiştir, kürt halkından bir insanlık dersi almış ama bu dersten faydalanamamış sınıfta kalmıştır. Bizler Kürt Halkı olarak daima soframızı da gönlümüzü de insanlık namına insan için açık tuttuk tutuyoruz, En yalın örnek binlerce evladımızı toprağa vermemize rağmen BARIŞ çığlığını yükselttik yükseltiyoruz, bu çığlık insanı yaşatmak içindir. Hukukun, Adaletin dolayısıyla BARIŞ’ın egemen olacağı bir ülke için mücadele ediyoruz, bu mücadelemizin anlaşılmasını ve yorumuma konu olan bu zırvalamanın da dikkate alınmamasını tüm Türkiye Halklarından temenni ediyorum.

CEVAP VER