AKP Siirt Adaylarını Karşılama Konvoyu Sönük Geçti

3
1.308 kez

AK Parti Siirt milletvekili adayları Prof.Dr.Yasin Aktay, Fevzi Sevgili ve Lokman Özcan bugün şehre gelerek seçim startını verdiler.AKP araç konvoyu şehir merkezine  girerken Konvoyda kitlenin ve arabalarının az olması ve halkın adaylara ilgisi olmadığı  dikkat çekti.

AK Parti Siirt milletvekili adayları  Havalananından karşılandıktan sonra araç konvoyu şehir merkezine girerken Konvoyda kitlenin ve arabalarının az olması halk tarafından “bu düğün mü konvoyu mu neden bu kadar az” diye aralarında konuştukları  gözlemlendi.

Geçen seçimden daha az bir araç konvoyla karşılan AKP milletvekili adayları Prof.Dr.Yasin Aktay, Fevzi Sevgili ve Lokman Özcan parti binası önünde az sayıda toplanmış  partililere seslenerek seçim startını verdiler.AKP Fevzi Sevgilinin milletvekili olma olasılığı düşük olan Yasin Aktay’ın çıkmasını garantilemek için listeye girmesi ilgiyi artırmadı.

AKP Siirt adayları Karşılama Konvoyunu sünnet konvoyuna benzettiler kgqE7W AKP Siirt adayları Karşılama Konvoyunu sünnet konvoyuna benzettiler

3 YORUMLAR

  1. sitenize içimdeki vicdan ve adalet duygularınıcanlı tutmak için arada bir bakarım.belkide mazluma yakın durmak için.sizinde durduğunuz yeri korumak için büyük çabalar sarfetmeniz gerektiğini hatırlatırım.mesela şu davut hırbosu ve onun gibi cahil ırkçıların yorumlarını yayınlamayın.ona verilecek çok güzel cevaplar var ama değerli dostlara dostluklara saygımız var.iyinin yanında durduğunuzu biliyorum.

  2. Tarafsız olun kardeşim, sönük değil tırovıroydu:) yani boş beleş. Düğün bile bunlardan daha cok araç toplar. Yahu hadi yasin belki gitti. Ama Fevzi ve korucubaşına ne oluyor. Size ne oliii loo:) yoksa sizdemi vekil olacaksiniz. Puhahaha. Birinci siraya bir arap, arkalara da iki saf kürt, yine isirdli hinligi. Ama sorsan, yok emme biz kardeşiz derler. Böyle kardeşliğin içine tü.üreyim be. Hep sırta binen siz olacaksınız. Sesimiz çıkınca da din afyonunu verip kardeş masalı okuyacaksınız bizeha. İsirdli hainler sizi

CEVAP VER