Özel harekat timleri Van’daki infazı kabul etti

0
705 kez

VAN (DİHA) – Van’ın Edremit ilçesinde gerçekleştirilen baskınla 12 gencin infaz edildiği özel hareket timleri tarafından tüm “İcraatlarının” duyurulduğu twitter hesabında “Bugün Van’da 12 Kürdü nasıl infaz ettiysek bundan böyle gözaltına aldığımız her Kürdü alnının tam ortasından vuracağız. AND OLSUN” paylaşımı ile kabul edildi.

Van’ın merkez Edremit ilçesi Yeni Mahalle’de bulunan Kocaeli Parkı’nın hemen karşısında bulunan iki katlı bir eve sabah saatlerinde özel harekat timleri tarafından düzenlenen baskında katledilen 12 gencin infaz edildiği özel hareket timlerince tüm “İcraatlarının” duyurulduğu twitter hesabından kabul edildi. Şırnak’ta polislerce katledildikten sonra cenazesinin zırhlı araca bağlanarak sürüklenen Hacı Lokman Birlik’e ait foto ve görüntü gibi Kürdistan’da özel timlerce yapılan tüm insanlık dışı katliam ve uygulamaların paylaşıldığı @J_I_T_E_M hesabından Van’daki infaz da kabul edildi.

Söz konusu hesapta, “Bugün Van’da 12 Kürdü nasıl infaz ettiysek bundan böyle gözaltına aldığımız her Kürdü alnının tam ortasından vuracağız. AND OLSUN” ifadeleriyle paylaşıldı. Söz konusu paylaşım 20 dakika sonra ise silindi.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER