Sitemiz 4.Kez Kapatıldı Yeni adresimiz siirttenote5.com

1
2.651 kez

Ülkemizde yaşanan şiddet ortamının son bulması ve insanlarımızın huzurlu bir yaşam sürdürmesi adına hak hukuk ve adaletten yana çizgisini bozmayan sitemiz 4. kez susturuldu.

Başta Siirt’te olmak üzere bölgede ve ülkemizde yaşanan olayları insanlara duyurmak adına, gazetecilik görevini layıkıyla yerine getirme adına bundan sonra siirttenote5.com adresinden halkımıza ulaşacağız. Haberlerimizin size anında iletilmesi ve hak hukuktan yana gazeteciliğin güçlenmesi adına aşağıdaki sosyal paylaşım adreslerimizden  bizi takip etmenizi, dostlarınıza takip ettirmenizi rica ediyoruz. Unutmayalım güçlü basın, özgür basın halkın desteğiyle ayakta kalır. Biz arkamızdaki halkımızın samimi desteğine inanarak bundan sonra her türlü sansüre karşı daha etkin bir mücadele içerisinde olacağımızı bilinmesini isteriz.

Facebook takip adresimiz:

https://www.facebook.com/siirttenote

Twitter takip adresimiz:

https://twitter.com/siirttenote

1 YORUM

  1. İnadına yayına devam. Aqtrol yavş… eyoya bu şehirde herşey serbest, ama bu demokrat ve gerçekçi siteye sürekli yasaklar. Çünkü eyo Aqtrol, çünkü eyo muhbir, çünkü eyo ispiyoncu, çünkü eyo kürt düşmanı, çünkü eyo barış celladı. Size ise kapatma. Üstelik idari tedbirle. Yani hukuk yoluyla değil. Keyifle, hukuksuzlukla.

CEVAP VER